Folosim cookies pentru a va oferi o experienta personalizata. Click aici pentru mai multe informatii despre cookies si modul lor de folosire.

Persoane de contact

Chartere

Cristina Nita - Dubai, Antalya
0744348823
parteneri@holidayoffice.ro

Cati Pop - Tenerife, Creta ( Heraklion si Chania), Turcia (zona Egee), Egipt, Cipru
0744381333
cati@holidayoffice.ro

Roxana Cimpeanu - Rodos, Zakynthos, Palma, Dubai
0752121726
roxana@holidayoffice.ro


Circuite - Croaziere de Grup


Viviana Dumitru
0746293680
viviana@holidayoffice.ro


Rezervari individuale - Bilete de avion - Croaziere Individuale - Asigurari

 

Silvia Neamtu
0756843956
rezervari@holidayoffice.ro

 

Diana Pirnea
0744382854

diana@holidayoffice.ro

 

Mihaela Zmarand

0751161361

mihaela@holidayoffice.ro


Cristina Ionescu
0751161326
cristina@holidayoffice.ro